درحـال ذخـیره سـازی...
گروه
10 فوریه 2019
2553

تذکر محترمانه یک جوان به زن همسایه سگ گردان و بی حجاب برای مسیح علی‌نژاد گران تمام شد +فیلم

مسیح علی‌نژاد که با انتشار ویدئوی تذکر یک جوان به زن همسایه به خاطر سگ‌گردانی در ساختمان مسکونی قصد داشت جنجال تازه‌ای به پا کند به هدف خود نرسید.

مسیح علی‌نژاد, ویدئویی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت تا شاید جنجال جدیدی به پا کند اما ماجرا آنطور که او می‌خواست پیش نرفت. در ویدئویی که علی‌نژاد منتشر کرده است، جوانی به نام میثم نادی، که مداح اهل بیت هم هست، بسیار آرام و محترمانه از خانم همسایه که با سگ‌گردانی در فضای مجتمع باعث ایجاد مزاحمت برای اهالی ساختمان شده و قبلا هم چند تذکر گرفته بود درخواست می‌کند تا رعایت حال همسایگان را بکند. اما این خانم از این ماجرا فیلمبرداری و ویدئوی آن را برای مسیح علی‌نژاد ارسال می‌کند تا به نوعی سروصدا به پا و ماجرا را به نفع خود تمام کند.

 

اما کامنت‌هایی که برخی از کاربران زیر پست علی‌نژاد نوشتند چیز دیگری نشان می‌دهد.

پس از انتشار این ویدئو در فضای مجازی میثم نادی در یادداشتی ماجرا را به طور کامل توضیح داد و در این باره نوشت:

«هوالعزیز
فیلمی از حقیر در پیج یک وطن‌گریز منتشر شد که بازتاب پیدا کرد. در این باره چند نکته خالی از لطف نیست:

۱. تاریخ اتفاق ۲۹مهر بود و ایام منتهی به اربعین. انتشار آن پس از ۳ماه و در ایام فاطمیه، نقطه هدف اسلام‌ستیزان را نشان می‌دهد.

۲. طبق روال تحریفی دشمنان دین، اصل ماجرا تعمدا پنهان مانده. اصل موضوع سگ‌گردانی همسایه در مجتمع مسکونی بود که برای خانواده‌ها ایجاد مزاحمت دارد. به روش‌های مختلف (نامه، از جانب مدیر مجتمع و…) تذکر داده شد اما با بی‌توجهی ایشان همراه بود. جالب است که این روزها حادثه سگ لواسان هم معروف شده است!

۳. آن روز با توهین‌های همسایه، ناگزیر به تماس با پلیس شدم که قبل از رسیدن مامور، ایشان مجتمع را ترک کرد.گزارش مکتوب پلیس موجود است. مامور محترم تاکید بر شکایت داشت اما…

۴. اما در سال‌های نوکری اهل بیت از مادرمان فاطمه الزهرا(س)آموخته‌ام:”الجار، ثم الدار “(اول همسایه بعد خانه). به مدیر مجتمع عرض شد به حرمت همسایگی از ادامه حقوقی مسیر (علیرغم حق قانونی) صرفنظر می‌کنم اما تذکر دهید؛ تذکر دادند و همچنان بی‌توجهند!

حالا پس از انتشار فیلم:

۱.در کامنت‌های پیج خانم علی‌نژاد اثبات شد که ایرانیان علی‌رغم سلایق متنوع، ملتی بافرهنگ و بیدار هستند و فرق زشت و زیبا را به خوبی می‌دانند؛ حتی اگر #قلم_به_دلار بخواهد با تحریف و تقطیع موجب تحریک مردم شود. از هموطنانی که ابراز محبت داشتند، سپاسگزارم.

۲. امام صادق(ع) فرمود: “نحن ابناءالدلیل” (ما فرزندان منطق و دلیل هستیم). با عمل به این توصیه نمی‌گذاریم خواب دشمنان برای ایجاد اختلاف در کشور تعبیر شود.

۳. از اربابم حسین(ع) آموختم: “ان کان دین محمد لم یستقم الا بقتلی، فیاسیوف خذینی” (اگر اسلام با کشتن من پایدار میماند،پس ای شمشیرها مرا دریابید). وقتی مدافعان حرم برای دفاع از حریم اسلام جان می‌دهند، گذشتن از آبرو که هیچ است.

۴.کامنت یک هموطن ذیل پیج این خانمِ وطن‌گریز جالب بود: همین مردی که الان داخل ماشین به این خانم تذکر می‌دهد، اگر پای جنگ در میان باشد، برای دفاع از امثال او پیشگام خواهد بود…

کلام آخر:
هیچ ادعایی ندارم؛ نوکری روسیاه در بارگاه آقایم حسین(ع) هستم و از”ستارالعیوب” می‌خواهم عیب‌هایم را بپوشاند اما عرض می‌دارم که در راه ادای تکلیف تا پای جان ایستاده‌ایم و هیچ ترسی به دل راه نخواهیم داد. چه در ماجرای اختلاس و ولنگاری اقتصادی، چه در ماجرای بی‌عفتی و ولنگاری فرهنگی. جامعه مداحان در حمایت از رفع مشکلات اقتصادی مردم نیز تمام قد ایستاده و هزینه‌هایش را هم نوش جان می‌کند.

دینداران بدانند دشمن می‌خواهد با تغییر جای معروف و منکر و با تهدید انتشار فیلم، جامعه را از نشانه‌های ایمان تهی کند. یادمان باشد همه با هم برادر و خواهریم و باید با دلسوزی نسبت به یکدیگر، بر زبان منطق در انجام واجبات اصرار ورزیم.

حسبناالله و نعم الوکیل
میثم نادی»

https://www.yjc.ir/00SZTU

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید