درحـال ذخـیره سـازی...
گروه
08 جولای 2018
2513

تجاوز به دو دختر مدرسه ای در خیابان توسط امید گلن در لندن. همراه با فیلمبرداری از صحنه های شنیع

ثمرات بی عفتی و رخت بستن حیاء و جامعه آزاد را اینجا بخوانید- پیشگیری (حجاب، حیاء و…) همیشه بهتر از درمان است ، جایی که حتی آموزش ۲۰۳۰ هم کارساز نیست

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پسر جوانی در جنوب لندن به جرم  آزار و اذیت هم زمان دو دختر دانش آموز ۱۳ ساله به ۱۱ سال زندان محکوم شد.

یکی از دختر ها توانست در حالی که نیمه برهنه و تا حدی به او دست درازی شده بود، فرار کند و خانواده خود را از این موضوع خبردار کند.طبق گزارشات پلیس امید گلن ۲۲ ساله به دو دختر با یونیفرم مدرسه در خیابانی در جنوب لندن تجاوز و از آن ها فیلمبرداری کرد.

به گفته مادر این دختر که نامش به دلیل قانونی نامشخص است، زمانی که دخترش سراسیمه با وضعی نامناسب وارد خانه شد او از ترس و وحشت زیاد مدام از دختر بیچاره در مورد لباس پاره شده و صورت زخمی‌اش سوال می پرسید که دخترش با گریه و لکنت اتفاقاتی که در راه مدرسه و در خیابان برایش افتاده بود را تعریف کرد.

مادر دختر وقتی قضیه را متوجه شد سریعا به مکان مورد نظر رفت که با جسم بی هوش دوست دخترش مواجه شد که از شدت خونریزی و کتک بی هوش در وسط خیابان افتاده بود.

مادر دختر خیلی سریع با پلیس تماس گرفت و گزارش این اتفاق وحشتناک را داد.

دختر ها توانستند با چهره نگاری برای ماموران پلیس، تا حدودی چهره مرد متجاوز را شناسایی کنند.

پلیس توانست امید را در حالی که مشغول تماشای فیلم تجاوزش در یکی از کلوب های شبانه بود، بازداشت کند.

او در اعترافاتش گفت که خیلی ناخواسته این اقدام را انجام داده و وقتی فکر کرده که دو دختر مدرسه ای که سن کمی دارند  و تا به حال هیچ رابطه عاشقانه ای نداشته اند برای این کار بهتر هستند، تصمیم خود را عملی کرده است.

پلیس پس از ثبت اظهارات و اعترافات امید او را برای اجرای حکم به دادگاه فرستاد.

طبق نظر هیئت منصفه امید گلن به علت دو فقره تجاوز به ۱۱ سال زندان محکوم شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید