درحـال ذخـیره سـازی...
خانه » دفاع باقی است »

معروف است که خود فروشان یک تکیه کلام دارند و آن اینکه متعلق به خودم هست و اختیارش را دارم. امیر عباس هویدای بهایی که ۱۳ سال در زمان رژیم طاغوت نخست وزیر بود، در ماجرای واگذاری بحرین به نمایندگان مجلس، شبیه همین را گفت؛ “دختر خودمان بود، اختیار دارش بودیم و شوهرش دادیم رفت. به کسی چه مربوط؟”!

آیت الله مکارم شیرازی گفت: اموری در اسلام مانند دزدی، رشوه‌خواری و بی‌حجابی ممنوع است، اما اگر فردی در ملأعام اقدام به انجام این امور ممنوع کند هم مردم و هم حکومت باید با آن برخورد کند….
بی‌حجابی همانند رشوه‌خواری است . اگر فردی در ملأعام اقدام به بی‌حجابی کرد «مردم و حکومت» باید با آن برخورد کنند . اینکه می‌گویند از حجاب مهمتر داریم مغالطه است . ماشینی که از پارکینگ خانه بیرون آمده دیگر حریم خصوصی نیست . آیه «لا اکراه فی الدین …» به معنای آزادی نیست

قائم مقام حزب نیمه تعطیل اعتماد ملی گفت اسلام، حجاب اجباری را قبول ندارد و اجبار برای حجاب، ریشه در احکام اولیه اسلام ندارد!

دختر نوجوان برای گوش دادن به موسقی گوشی تلفن همراه خود را به حمام برده بود ، تاخیر زیاد مادرش را نگران کرد تا در نهایت حادثه مرگ با شارژ موبایل مطلع شود.

به نظر مي‌رسد كه يك برداشت ناصواب و نادرست از مسائل اجتماعي موجب شده است كه در ايران به جاي آنكه دادگاه‌ها فصل‌الخطاب مجادلات و ابهامات و ترديدها باشند، خودشان موضوع مجادلات و تنش‌هاي بيشتر مي‌شوند. نمونه روشن آن پرونده آقاي سعيد طوسي است؛ پرونده‌اي كه خبر آن به صورت افشاگرانه و از يك رسانه فارسي‌زبان خارجي و نه از طريق عادي به افكار عمومي راه يافت و منشا مجادلات گوناگوني شد