درحـال ذخـیره سـازی...
خانه » ریحانه خلقت »

خانواده، بهترین کار انقلابی

شاگردان آیت الله کاشف‌الغطاء فهمیدند که این فقیه بزرگ، همسرش حسابى او را کتک می‌زند. روزی گفتند: آقا آیا این قضیه صحت دارد؟ فرمود: بله، عرب است، قدرتمند هم هست، گاهى حسابى مرا می‌زند.گفتند: او را طلاق دهید. یا اجازه دهید زنهایمان ادبش کنند.

۱۵ سال است که ازدواج کرده ام و دو فرزند دارم همسرم خیلی عصبانی و بد دهن است و بچه ها و من را با القاب خیلی زشت صدا میزند و من را واقعا کلافه کرده خواهشمندم کمک کنید

گاها دیده می شوند زنانی که ابایی از آشکار شدن خیانت خود به همسرشان ندارند و در برخی از موارد چنین تصور می‌کنند که اگر با شخص دیگری جز همسرشان رابطه نداشته باشند به خود خیانت کرده‌اند!

یکی از موارد مهمی که از نیازهای اساسی کودکان به یادگیری در آن، همواره مورد بحث بوده مبحث آموزه‎‌های جنسی و آگاهی از ابعاد مختلف این مهم است. که در این یادداشت به آن می‌پردازیم

همسر بیل گیتس: سریع‌ترین کاهش نرخ باروری در تاریخ مربوط به زنان ایران است. از متوسط ۶.۵ فرزند به متوسط ۱.۶ فرزند طی ۴ دهه. حتی کمتر از زنان آمریکا با متوسط ۱.۹ فرزند!!

امتحانات پایان ترم دانش آموزان هم زمان شده با ماه مبارک رمضان بنابراین برای بسیاری این سوال به وجود می آید که حکم روزه نگرفتن به خاطر امتحانات چیست؟ در ادامه نظر مراجع بزرگ را در این خصوص جویا شده ایم.

رقابت رونالدو و مسی در فرزندآوری…
قابل توجه فوتبالیست‌ها و سلبریتی‌های ایرانی!

خدا رحمت کند مادرم را. یکی از راه های تربیت وی این بود که هرگاه از ما خلافی می دید، دیگر کار به ما نمی داد؛ یعنی ظرف شستن و دوخت و دوز و مانند آنها را از ما سلب می کرد و از این طریق کار را پیش ما ارزشمند می ساخت. امروزه بسیاری از ما دقیقاً کار را بالعکس می کنیم؛ یعنی وقتی بچه خلافی کرد او را به کار وا می دارند یا اگر اذیت کرد، کار او را دو برابر می کنند. در نتیجه، چنین بچه ای کار را تنبیه تلقی می کند، در حالیکه ما بیکاری را به عنوان تنبیه تلقی می کردیم.

زن و شوهر پیری با هم زندگی می کردند. 🔹پیر مرد همیشه از خروپف همسرش شکایت داشت و پیر زن هرگز زیر بار نمی رفت و گله های شوهرش رو به حساب بهانه گیری های او می گذاشت. 🔹این بگو مگوها همچنان ادامه داشت. تا اینکه روزی پیر مرد فکری به سرش زد و برای […]