درحـال ذخـیره سـازی...
گروه
11 سپتامبر 2019
1292

همه چیز درباره خودسوزی سحر خدایاری معروف به دختر آبی +فیلم

گفتگوی ویدیویی با پدر سحر خدایاری؛دختری که به دروغ به دختر آبی معرفی شد و چند روز پیش جلوی دادگاه انقلاب اقدام به خودسوزی کرده بود در ویدیویی نکات جدید و عجیبی را درباره سخنانی که این روزها در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها مطرح می‌شود، بیان کرد

پدر سحر خدایاری که فرزندش چند روز پیش  جلوی دادگاه انقلاب اقدام به خودسوزی کرده بود در ویدیویی شایعات بوجود آمده اخیر در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها را تکذیب کرد.

وی گفت : دفاع مریم رجوی و خارج نشین هایی که دستشان به خون جوانان ما آلوده است برای ما ننگ است.
او در ادامه اظهار داشت: به نماینده مجلس چه ربطی داشت که برای اهداف سیاسی به دخترم انگ ۶ماه حبس بزند و با آبروی ما بازی کند؟ در حالی که حکمی صادر نشده بود.
وی گفت : وقتی دخترم یک هفته روی تخت بیماری بود این جامعه فوتبال کجا بود که حتی سری به او نزدند؟ حالا برای چه هدفی دلسوز ما شده اند؟
وی  اذعان داشت:  گفتگوی شبکه من و تو و اینکه تهدید شدیم و جنازه را به ما ندادند کذب محض است. همه فامیل شاهد بودند که اصلا وقفه ای در تحویل و خاکسپاری در جایی که ما می خواستیم وجود نداشت.
وی گفت: دختر من محجبه بود و این عکسهایی که به اسم دختر من منتشر می کنند اصلا عکس سحر نیست.
در ادامه فیلم منتشر شده از  پدر سحر خدایاری را می بینید.
صفر تا صد سناریوی دروغ #دختر_آبی از زبان پدرش

فیلم پرداختن به خودسوزی این دختر در رسانه ها و توئیت های دروغین چند نماینده مجلس

اولین با چگونه این خبر منتشر و سپس حذف شد و چگونه خط خبری ادامه پیدا کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ خبرسازی درباره درگذشت سحر خدایاری در هیولای رسانه ای ضد ایرانی پراکنده شد؛ بخشی از این پازل جهانی را برخی چهره ها و مسئولان تکمیل کردند.

نظرات

پاسخی بگذارید