درحـال ذخـیره سـازی...
گروه
27 مارس 2019
922

سیلی که شرف نداشته مسیح را هم برد + عکس

بارش باران و جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور با تمام شادی و عم هایش، یک خاصیت مهم دارد. بردن غبار! هم از فضا، هم از چهره خبیث عده ای مانند مسی علی‌نژاد

مسیح علی‌نژاد فعال رسانه‌ای ضدانقلاب در چند سال اخیر از هیچ اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران فروگذار نکرده و از آن سوی دنیا، فکر تضعیف این نظام پایدار را در سر می پروراند. او دور و اطراف خود را با مشتی فیلم‌های دروغین از سطح شهر و کوچه پس کوچه‌های آن پر کرده‌ و فکر می‌کند با چند فیلم و پست توییتری و اینستاگرامی  می‌تواند آبروی این نظام را که با خون هزاران شهید به دست آمده، از بین ببرد.  این مهره ی خود فروخته و مرتبط با سازمان های جاسوسی آمریکا و اسرائیل که با راه اندازی کمپین های ضد حجاب سعی در فریب بانوان نجیب و عفیف این مرز بوم را دارد, بارها به دست مردم و رسانه ها رسوا شده است اما هنوز هم با تمام وقاحت به لجن پراکنی هایش علیه نظام ادامه می دهد.

علی‌نژاد این بار با انتشار تصویری از صندوق صدقات آسیب دیده در حادثه ی سیل شیراز ادعا کرده بود که دفع بلا توسط صدقه خرافات و دروغ است. این ادعای مسیح علیژاد و توهمات جدیدش بی پاسخ نماند و کاربران فضای مجازی با انتشار مطلبی در ذیل این توییت پاسخ های دندان شکنی را به مسیح علینژاد دادند. در ادامه تعدادی از واکنش های کاربران فضای مجازی را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

پاسخی بگذارید